Restauracja

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do naszej restauracji położonej w centrum malowniczego miasteczka Ryglice, oddalonego 20 km od Tarnowa. Niepowtarzalna atmosfera miasteczka nieopuszcza gości wstępujących w stylowe, pastelowe wnętrza naszej restauracji.

Wyborne dania szefa kuchni podawane przez profesjonalną i kompetentną obsługę zadowolą gusta i smaki najbardziej wyrafinowanego podniebienia. Oferujemy szeroki zestaw potraw gorących i zimnych przygotowanych według własnych receptur oraz polskiej kuchni tradycyjnej. W naszej restauracji zjedzą znakomity posiłek zarówno zabiegani ludzie biznesu, jak i zakochani szukający nastrojowego, ciepłego wnętrza na wieczorną kolację przy świecach.
Serwowany jest wybór dań z wołowiny, wieprzowiny, drobiu i ryb, w akompaniamencie bukietu świeżych warzyw, wyboru zup oraz smakowitych deserów. Zapewniamy znakomite alkohole, wyśmienite wina oraz wybór aromatycznych kaw.
Smakosze włoskiej kuchni znajdą w naszym menu szeroki wybór pizzy. Oferujemy różnorodne rodzaje pizzy na pysznym cieście w zależności od indywidualnych upodobań klienta.

Dbając o różnorodność, sezonowo zmieniamy Kartę Menu, nie zapominając jednocześnie o naszych stałych klientach i ich upodobaniach. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z bogatej oferty naszej restauracji w zakresie organizacji wszelkich imprez okolicznościowych:

  • wesel, komunii, chrzcin,
  • imprez integracyjnych, wystawnych kolacji, oraz spotkań firmowych,
  • bankietów, przyjęć imieninowych i urodzinowych,
  • wystawnych kolacji,
  • obiadów, spotkań rodzinnych,

Staramy się zawsze jak najlepiej dostosować do oczekiwań naszych Klientów.

Znakomita kuchnia i zaciszna atmosfera to tylko niektóre powody dla których warto odwiedzić naszą restaurację, a później do niej nieustannie powracać.
 

Restauracja Maestro 33-160 Ryglice, Rynek 29 tel. (14) 654 02 01 e-mail: biuro@nalpol.com.pl
Wykonanie: Devilart