Zakres usług

RESTAURACJA
Oferujemy szeroki zestaw potraw gorących i zimnych przygotowanych według własnych receptur oraz polskiej kuchni tradycyjnej. W naszej restauracji zjedzą znakomity posiłek zarówno zabiegani ludzie biznesu, jak i zakochani szukający nastrojowego, ciepłego wnętrza na wieczorną kolację przy świecach. Serwowany jest wybór dań z wołowiny, wieprzowiny, drobiu i ryb, w akompaniamencie bukietu świeżych warzyw, wyboru zup oraz smakowitych deserów.
więcej

WESELA, CHRZCINY, KOMUNIE

Restauracja Maestro to również idealne miejsce na zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia weselnego. Eleganckie wnętrza - wyśmienita kuchnia i niepowtarzalny nastrój sprawią, że ten Najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie najpiękniejszym.
więcej

NOCLEGI
Oferujemy Państwu 25 miejsc noclegowych w elegancko wyposażonych pokojach dwu, trzy osobowych oraz ekskluzywny apartament dla nowożeńców.
więcej

KONFERENCJE, IMPREZY FIRMOWE
Specjalizujemy się również w kompleksowej organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Przygotowujemy zarówno kameralne spotkania, jak i imprezy firmowe, konferencje, szkolenia i prezentacje.
więcej

Restauracja Maestro 33-160 Ryglice, Rynek 29 tel. (14) 654 02 01 e-mail: biuro@nalpol.com.pl
Wykonanie: Devilart